+90 212 530 97 18
+90 212 530 97 17

Mide Balonu (İntra Gastrik Balon)

Endoskopik yöntemle mide içine yerleştirilir, silikondan yapılmıştır. Yüzeyi mükemmele yakın pürüzsüzdür. Dolum yeri radyoopaktır. Çift valfli dolum sistemi sayesinde sızdırmazlık güvenliği üst düzeydir. Sıvı ile doldurulabilir olması önemli bir özelliktir. Çünkü, svı ile dolmayan bir balon sistemi ile kilo kaybetmek, daha zordur.

Mide balonu "BIB", obez olan ve gözetim altında bir kilo kontrol programına rağmen, kilo kaybetmeyi başaramamış hastaların kilo verme tedavisinde geçici kullanım için tasarlanmıştır.

Mide balonu "BIB", gıda tüketimini azaltmak, yeni diyet ve davranış usullerini öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla, midede mekanik olarak bir dolgunluk hissi ve bir hacim oluşturmak için tasarlanmıştır. Mide balonu "BIB" sistemini kullanan hastalar özel sıvılar ve paket diyetler yerine normal yiyecekler yiyebilirler. Her insan farklı olduğu için, Mide balonu "BIB" sistemi en uygun kilo kaybını sağlayacak hacme ayarlanabilir biçimde tasarlanmıştır. 400-700 cc sıvı ile şişirilebilir.

ÜRÜN ADI : MİDE BALONU

ÜRETİCİ FİRMA : ALLERGAN/INAMED

ÜRETİM YERİ : U.S.A.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

E-BÜLTEN

Sağlık ve medikal sektör alanında güncel haber ve duyuruların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

HAKKIMIZDA

1992 Yılından beri Tıbbi Gereçler pazarında yer almaktadır. Şirketin merkezi İstanbuldur.

OBEZİTE, PLASTİK ESTETİK CERRAHİ, ENDOSKOPİ alanlarında lider olan, kurumsal çalışma anlayışını benimseyen şirketimizin satış türü, bayiler vasıtasıyla ve direk müşteriye yönelik olarak yapılmaktadır...

BİZE ULAŞIN
  • Adres: Ataköy 11. Kısım Gül Blok B kapısı 2L6 Daire no:11 Adnan Kahveci Bulvarı Ataköy Bakırköy Istanbul
  • Telefon: +90 212 530 97 18
  • Faks: +90 212 530 97 17
  • Email: [email protected]
HIZLI İLETİŞİM